III EDYCJA, GRUPA ROZWOJU OSOBISTEGO DLA KOBIET ONLINE

Zapraszam ponownie na grupę rozwoju osobistego dla kobiet. Spotkanie będzie trwało 2h raz w miesiącu przez 6 kolejnych miesiącach.

PROGRAM OBEJMUJE pracę nad poczuciem własnej wartości, pracę nad stawianiem granic w różnych relacjach, pracę nad radzeniem sobie z trudnymi emocjami jak lęk, wstyd.

Podczas spotkań nauczysz się również:- odkryć i zrozumieć swoje prawdziwe potrzeby- kochać siebie i troszczyć się o siebie- wybaczać sobie- radzić sobie w trudnych dla Ciebie sytuacjach- wychodzić ze strefy lęku i dyskomfortu- odważniej podejmować decyzje- rozpoznawać swoje emocje jak drogowskazy

Po zakończeniu warsztatu zabierzesz ze sobą:

– większą wiarę w siebie i swoje możliwości- jasność sytuacji w jakiej jesteś- konkretne sposoby lepszego radzenia sobie w trudnych sytuacjach
– większą świadomość siebie i lepszy kontakt ze sobą- możliwość skorzystania z długoterminowego wsparcia w dalszym odkrywaniu swojej mocy (w zależności od potrzeby dostępne będą indywidualne konsultacje psychologiczne, coaching, rozpoczęcie psychoterapii czy dalsza praca na grupie)

SZCZEGÓŁY:
– pracujemy online
– trwanie: 6 miesiący (START 23 WRZEŚNIA 2021)
– Koszt 100 zł za spotkanie- ilość miejsc ograniczona
ZAPISY: MESSENGER priv tylko

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments