Mariola Mastek

Psychoterapeutka, pedagog resocjalizacji, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień, pielęgniarka.

Współzałożycielka CKU- Centrum konsultacyjno- terapeutycznego w Dublinie, którego była koordynatorką od 2009 r. do 2018 roku. Obecnie jest menadżerem klinicznym. Akredytowany
członek Addiction Counsellors of Ireland-ACI, członek Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Uzależnień (PTPU), Przyjaciel AA (Anonimowi Alkoholicy).
W swojej pracy korzysta z różnych nurtów psychoterapeutycznych, rozwoju duchowego, osobistego i zawodowego (jest na drugim roku psychoterapii analitycznej w Krakowie) w celu szerszego rozumienia człowieka i jego indywidualnych potrzeb. Od 8 lat prowadzi warsztaty psychoedukacyjno -rozwojowe z cyklu ,,Między nami kobietami” poświęcone różnym obszarom problemowym kobiet, wspiera je
i uczy, jak nie bać się być sobą. 15 lat mieszkała w Irlandii . Od 2 lat mieszka w Polsce z mężem i pięcioma kotami, w miejscu otoczonym górami i pięknym krajobrazem z dzikimi zwierzętami.
Prywatnie matka dorosłej córki i syna, żona, babcia 1,5 rocznego wnuczka Olivera. Pasjonuje się Jazzem, literaturą, różami i filozofią buddystyczną. Mocą i sensem życia dla niej jest pomoc drugiemu człowiekowi.