Ewelina Rogalska- MOC Rewolucji

(Ewelina) Od prawie dziesięciu lat mieszka w Holandii, gdzie motywuje i wspiera kobiety w poszukiwaniu ich wewnętrznej mocy.

Jest coachem, trenerem języka niderlandzkiego i myślicielem wizualnym. W zeszłym roku została również mamą. To właśnie ta rola wywołała w jej życiu prawdziwą REWOLUCJĘ.

Nagła choroba, wczesny poród i zagrożenie życia miały zniweczyć jej plany na przyszłość. Jednak Ewelina nie jedną rewolucje w swoim życiu już przeszła. Dzięki narzędziom, które wykorzystuje w swojej pracy szybko wraca do formy i dalej realizuje swoje plany i marzenia.

Jak sama mówi, rewolucja od zawsze wpisana jest w jej życiową ścieżkę. Doświadczenia, zarówno te osobiste jak zawodowe, sprawnie wykorzystuje w pracy z kobietami na emigracji. Łączy wiedzę z intuicją, dzięki czemu szybko odkrywa ich potencjał i motywuje do odkrywania siebie. Stoi obok i stymuluje je do odkrywania ich wewnętrznej ścieżki życia.

Od lat nieustannie dąży do realizacji swoich celów. Jednym z nich jest ciągły rozwój osobisty i duchowy w zgodzie ze swoją naturą. Prowadzi własną działalność, tworzy kursy on-line, organizuje warsztaty, jest zaangażowana w fundację dla kobiet w Hadze, w marcu startuje z Akademią Emigrantki. Zdobyła nagrodę fundacji Polonius w kategorii ‘Młody Polak Sukcesu’. Rozwija się i z radością łączy to z byciem mamą. Pomimo choroby i ciężkich przeżyć w minionym roku, rozpoczęła naukę na kierunku Psychologia stosowana. A wiedzę zdobytą na szkoleniach i kursach z sukcesem wdraża w pracy ze swoimi klientkami.

Podczas konferencji Ewelina podzieli się z Tobą jej historią. Zdradzi jej sposób na łagodne przeżycie rewolucji oraz pokaże jakie narzędzia wykorzystuje w swojej pracy, jak i w życiu osobistym.

Rewolucja to proces gwałtownych i nieprzyjemnych zmian. Bardzo często bywa dość trudna. Jednak to od Ciebie zależy jak wykorzystasz jej MOC.