O mnie

Poznaj mnie bliżej

Jestem psychoterapeutką, coachem, mentorką, mamą, partnerką, córką, siostrą – i tak bym mogła wymieniać kolejne role, które mam w życiu…

Tak jak – pewnie większość z Was, miałam w swoim życiu wzloty i upadki – trudny proces dojrzewania, wchodzenie w dorosłość i dokonywanie wyborów (jakie studia, jaka praca), bardziej lub mniej udane związki, w tym toksyczne miłości, które mnie blokowały na dłuższy czas.

Samotność, radość, złość i cała tęcza emocji w byciu singielką, którą byłam większość swojego życia. Ale też dużo momentów szczęścia, cieszenia się z tego co mnie spotyka, wyciąganie wniosków i popełnianie błędów, często tych samych. Jakbym jeszcze potrzebowała kolejnych lekcji, żeby przyjąć rzeczywistość.

Co się zmieniło?

Nadal mam w życiu wzloty i upadki. Tylko inaczej na nie reaguję, mam inne nastawienie, lepiej sobie radzę w trudnych sytuacjach, jestem bardziej świadoma siebie  – swoich ograniczeń, słabości i przede wszystkim mocy. Nadal czasem się boję, ale teraz przynajmniej wiem, czego – to powoduje, że nie blokuję się na zmiany, a nawet jeśli,  to z większą świadomością ‘dlaczego?’. Główna zmiana to uświadomienie sobie, na co mam wpływ, a na co wpływu nie mam. Przestałam walczyć z wiatrakami! To czego doświadczam na co dzień, to cała gama emocji, które bardziej rozumiem, przeżywam je i patrzę z ciekawością co to będzie, jak to będzie, co mogę zrobić, co mi to mówi o mnie samej…

Sztuka życia to moje życie w rzeczywistości bez iluzji, w zgodzie ze sobą, przeżywanie wszystkich emocji, akceptowanie, przyjmowanie darów, jakie życie mi podsyła – zarówno tych miłych jak i trudnych. Sztuka życia to pełnia życia, za które ja biorę odpowiedzialność.

Pomagam innym kobietom w poznawaniu siebie, żeby mogły poczuć się bardziej pewnie, w zbudowaniu poczucia własnej wartości, odzyskaniu wiary w siebie, w radzeniu sobie w kryzysach, zmianach, w odkrywaniu własnej kobiecości.

Kwalifikacje

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Integracyjnej Psychoterapii Doswiadczeniowej i Edukacji Spolecznej Stowarzyszenia Intra (ZOBACZ TUTAJ-nr 26/T/2017). Dyplomowaną psychoterapeutką Szkoly Psychoterapii w Ośrodku Intra w Warszawie,rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Ukończyłam Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej. Jestem również certyfikowaną Coach CoachWise™, absolwentką programów CoachWise Coaching Essential & Equipped akredytowanych w International Coach Federation, ukończonych w Coaching Center. Pracę zawodową rozpoczęłam w 2009 r. Pracuję w nurcie psychoterapii integratywnej łącząc w swojej pracy różne podejścia terapeutyczne, przede wszystkim nurt humanistyczny – doświadczeniowy, psychoterapii poznawczo-behawioralnej, terapii skoncentrowanej na emocjach, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, Gestalt. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji prowadzonej przez superwizorów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Obszary specjalizacji: bezsenność,depresja, problemy rodzinne, fobie, stres i zaburzenia z nim zwiazane, stany lękowe, problemy związane z negatywnymi wydarzeniami życiowymi w dzieciństwie, inne problemy związane z najbliższą rodziną, z niektórymi okolicznościami psychospołecznymi, ze stylem życia i z trudnościami w kierowaniu życiem.