Grafika: www.romejko.art

Organizatorzy

partnerzy

Katarzyna Krauze-Romejko

Urodzona 13 listopada 1975r.,rodowita Białostocczanka, studiowała na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Białymstoku. Umiejętnie dzieli czas pomiędzy pracą zawodową (przychodnia), życiem rodzinnym (jako spełniona żona i matka trójki dzieci) i pasjami, do których należy malarstwo, projektowanie autorskiej odzieży i dodatków, bieganie i działalność charytatywna. Malarstwo jest najważniejszą z nich. Jej obrazy wyróżnia przede wszystkim bogata i zjawiskowa kolorystyka, bardzo ciepła i niezwykle żywa. Dominuje wielka wrażliwość i dbałość o detale. Wyraźnie daje się zauważyć miłość do Podlasia – jego krajobrazów, architektury i wielokulturowości. W jej obrazach znajdziemy charakterystyczną symbolikę, anioły, madonny, balony, fantastyczne miasta. Ich nieco oniryczna odsłona nie zatraca jednak elementów bardziej realistycznych. W jej malarstwie kolorowy sen spotyka się z jawą. Maluje od lat, jednak początkowo odbiorcami obrazów była rodzina i bliscy autorki. Jako malarka, dla szerszej publiczności, zadebiutowała w 2017 roku, biorąc udział w Biennale Malarstwa Bielska Jesień, gdzie została laureatką nagrody Internautów. Rok później uczestniczyła w Festiwalu Art Naif w Katowicach, oraz Przeglądzie Amatorskiej Twórczości Plastycznej Województwa Plastycznego, gdzie zdobyła nagrodę w kategorii twórców samorodnych. Jej obrazy otrzymały wyróżnienie w Konkursie Sztuki Intuicyjnej im. Juliusza Marcisza „Kosmiczne wizje – odkrycia, konstelacje, planety…” (Zabrze, 14.06.2019r.).

DR ADRIANNA TOMCZAK

Doktor nauk społecznych, trenerka, blogerka, specjalistka ds. social media. prelegentka i działaczka polonijna. Od 5 lat mieszka wraz z rodziną w Niemczech.
Zawodowo zabiera przedsiębiorczych Polaków mieszkających i prowadzących firmy na emigracji w podróż przez świat online. Uczy strategii, planowania i tworzenia komunikacji, która sprzedaje bez sprzedawania.
Jako trenerka przekonuje, że dzięki małym krokom można wprowadzić ogromne zmiany w życiu. Uczy zarządzenia czasem, budowania nawyków, efektywności i produktywności. Uczestniczki jej szkoleń to przede wszystkim Polki, które po zderzeniu z emigracyjną rzeczywistością, trudnościami oraz ograniczeniami,  zaczynają mocno stawać na nogi i odważnie sięgać po swoje marzenia.

Autorka bloga www.emigracjaposukces.com, dwóch ebooków, kursu online oraz cyklicznych spotkań rozwojowo-biznesowe dla Polek w Bonn.

Jej społeczność to łącznie 16.000 osób, ale w szczególności jest dumna z grupy „Zmieniamy nawyki” oraz „Polki sobie radzą. Społeczność przedsiębiorczych emigrantek”, która skupia ponad 5.000 kobiet z całego świata wspierających się na wielu płaszczyznach, w tym biznesowej.

Katarzyna Racisz

Opiekun marki, specjalistka ds. web marketingu, coach, mentor
początkujących Wirtualnych Asystentek, autorka kursu online dla WA.
Jej misją jest towarzyszenie innym w procesie budowania swojej silnej
marki.
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w redakcjach prasowych,
w agencji reklamowej oraz w organizacji działającej na rzecz kobiet.
Dziś prowadzi swoją firmę, wspiera przedsiębiorców w rozwijaniu ich
biznesów i pomaga początkującym Wirtualnym Asystentkom wejść na rynek
wirtualnej asysty.
Kasia uwielbia swoją pracę. Tworzy i współtworzy wartościowe projekty,
rozwija swoje pasje i pomaga swoim klientom czerpać z czasu, który
otrzymują, zlecając jej opiekę nad swoją firmą.
Wierzy, że równowaga między życiem zawodowym, a prywatnym jest filarem
harmonijnego rozwoju i silnego biznesu.
Jej wielką pasją jest psychologia i praca z potencjałem, który drzemie w
każdym z nas. Uwielbia się uczyć i zdobywać nowe kompetencje.

Sylwia Stein

Miłośniczka WordPressa i SEO. Magik od CSS i HTML-a. Na co dzień tworzy strony www, sklepy internetowe, platformy kursowe. Dodatkowo prowadzi bloga i konsultacje, na których to dzieli się wiedzą z zakresu tworzenia stron www.