KONSULTACJA PSYCHOLOGICZNA ONLINE

Psychoterapia jest formą leczenia. To leczenie rozmową. Ale to zupełnie inna rozmowa, niż z koleżanką czy kimś bliskim.

Opowiem Ci jak ja pracuję psychoterapeutycznie.

Ustalam z Tobą termin, który jest tylko Tobie przeznaczony i Twoim sprawom. To jest TWÓJ CZAS, podczas którego pomagam Tobie uporać się z cierpieniem, poszukać rozwiązań i ich źródeł, zyskać nową perspektywę, zrozumieć lepiej siebie, swoje emocje i potrzeby. Bo na końcu, uważam, chodzi o lepsze życie, lepsze samopoczucie, lepsze „czucie” siebie, lepsze rozumienie siebie, po to, żeby lepiej wybierać. Z doświadczenia wiem, i wielu moich klientów to osiągnęło, że nic się w świecie nie zmienia, ale po leczeniu psychoterapeutycznym bół albo mija albo staje się mniejszy, zmienia się nastawienie do siebie, ludzi, problemów. Lepsze poznanie siebie podczas psychoterapii powoduje, że może pojawić się więcej odwagi w radzeniu sobie ze zmianami, co zwykle skutkuje braniem odpowiedzialności za swoje życie a to oznacza, że bycie kapitanem swojego życia to piękna sprawa! Efektem może też być – mniej destrukcyjnych przekonań, negatywnych myśli, które uważam, że mają bardzo niszczący wpływ na codzienność. Więcej energii życiowej, więcej ciekawości niż lęku. Więcej świadomości o kierunku, w którym chcesz podążać, lepszego radzenia z porażkami, które są integralną częścią życia.

Pracuję również tak, że nie udzielam porad i nie mówię, jak masz żyć. To Ty decydujesz, jakie zmiany w swoim życiu wprowadzisz, a jakich nie będziesz chciał wdrażać. Nie jestem również w stanie Ci pomóc, jeżeli Ty nie zechcesz zmiany. To od Twojej motywacji i współpracy będzie bardzo dużo zależało, jak skutecznym leczeniem będzie dla Ciebie psychoterapia.

Żebym mogła być dla Ciebie w pełni i prawdziwie obecna, uważna na Ciebie, spokojna i skoncentrowana na Tobie, sama pracuję nad sobą codziennie ale również uczestnicząć zarówno w szkoleniach i warsztatach dla profesjonalistów.